Zajęcia …

odbywają się w Akademii Meli-Melo, przy ul. Siemiradzkiego 17/1 w Krakowie, na wszystkich poziomach : otwartym, początkującym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Lekcje różnią się czasem trwania i ceną za uczestnictwo.  Zawsze jednak rozpoczynają się rozgrzewką, jest czas na powtórki i korekty, jak również na nowe elementy, figury, pozycje, a z czasem na naukę kombinacji i choreografii. Każde zajęcia kończą się relaksacją. Sporo uwagi poświęcam na oddech, właściwą postawę, koordynacje, poprawną motorykę, pracę rąk i izolację oraz na ”uświadamianie” ciała.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA  za wyjątkiem  AERIAL , dostępne są na KARTY BENEFIT MULTISPORT i w ramach programu  SYTSEM „OK”

 

 Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. W przypadku zajęć typu „AERIAL” rerwacje należy odwoływać najpóźniej na dzień przed danymi zajęciami. W przypadku pozostałych zajęć z regularnego grafiku termin bezkosztowej rezygnacji z zajęć wynosi najpóźniej cztery godziny przed danymi zajęciami.
W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionych zasad zastrzegamy sobie prawo do pobrania opłaty za nieodwołane zajęcia lub odbicia/skreślenia nieodwołanych zajęć na karnecie. Użytkowników kart Multisport, FitProfit i OK System obowiązują te same zasady. W ich wypadku będzie pobierana opłata pieniężna za nieodwołane zajęcia.

 

 

Profile zajęć …

taniec orientalny (brzucha)
– staram się przekazać przekrojową wiedzę i umiejętności związane z tańcem orientalnym: właściwą postawę, technikę podstawowych figur, ich różne interpretacje (z uwzględnieniem specyfiki rytmów i muzyki arabskiej), sposoby ich łączenia i kombinacje, z czasem choreografie. Uczymy się stopniowo wyodrębniać style i odmiany tańca arabskiego; bazą jest taniec egipski klasyczny, w tym współczesny. Sięgamy też czasem do folkloru arabskiego. Więcej o stylu egipskim:
tribal fusion bellydance
– ze względu na specyfikę tego stylu, zajęcia są dynamiczne i różnorodne. Pracujemy nad umiejętnościami ruchowymi, poprawiamy motorykę ciała, koordynacje i izolacje, by móc je wykorzystywać do podstawowych figur, kombinacji, a z czasem choreografii do różnych gatunków muzyki. Na zajęciach wprowadzam elementy jogi, jazz’u i baletu dla rozwijania umiejętności ruchowych i tanecznych. Więcej o stylu tribal fusion bellydance.
aerial joga / stretch / corective / relax
–czyli joga z zastosowaniem hamaka … połączenie jogi  i innych technik: gimnastyki, tańca, fitnessu i akrobatyki. Hamak, to obszerny pas materiału, plastyczny i wytrzymały, podwieszony na suficie.  Może stanowić podparcie dla poszczególnych partii ciała podczas wykonywania ćwiczeń, częściowo ograniczyć kontakt z podłożem lub całkowicie unosić ciało nad ziemią. Wszystko to stwarza niesamowite możliwości do pracy nad świadomością ciała, jego wzmacnianiem, rozluźnianiem i rozciąganiem. Poprzez możliwość konfrontowania ciała z silami grawitacji w nietypowych ułożeniach i  płaszczyznach, pozwala odkrywać  nowe możliwości naszych mięśni i stawów. To świetna okazja do wzmacniania mięśni posturalnych oraz dekompresji naszych kręgosłupów, dzięki łatwości wejścia w pozycje odwrócone. Poza tym daje niezwykłe odczucia dla naszych zmysłów. Stan zawieszenia, „pływania” w powietrzu, nieodczuwania kontaktu z podłożem ułatwia ukoić rozbiegane myśli  i pogłębić stan relaksu – dla wszystkich poziomów zaawansowania.
korektywa & drilling for bellydancers
– cykl zajęć oparty na wybranych ćwiczeniach wzmacniających mięśnie posturalne, rozwijających koordynacje i umiejętności ruchowe, poprawiających motorykę ciała, w życiu i w tańcu – dla wszystkich poziomów zaawansowania.
izolacje dla tancerzy
– zajęcia rozwijające koordynacje i umiejętności ruchowe, niezbędne dla poprawnej motoryki ciała, w życiu i w tańcu – dla wszystkich poziomów zaawansowania.
wdzięk i klasa na obcasach
– odbiegający od atmosfery orientu, autorski program zajęć ruchowo tanecznych oparty na moim doświadczeniu w modelingu, choreografii pokazów mody i tańcu. W klimacie burleskowym, uczymy się chodzić, a potem tańczyć w butach na wysokich obcasach.  Budzimy w sobie divę, modelkę, gwiazdę kabaretu , kobietę ikonę,  silną , świadomą swego ciała i emanacji.
stretching / power lub relax
– zajęcia w czasie których rozgrzewamy nasze mięśnie i ścięgna, wzmacniamy je, rozciągamy, by powiększyć zakres i jakość ruchu poszczególnych partii ciała….zajęcia absolutnie dla wszystkich. Poprawiają świadomość ciała, korygują postawę, dają uczucie wzmocnienia, wyciszenia i harmonii..

Polecam też lekcje indywidualne!

… ZAPRASZAM

 

Join event