TRIBAL FUSION BELLYDANCE i IZOLACJE – BEGINERS/OPEN LEVEL

- not specified -

19:45 - 21:00

Ul. SIEMIRADZKIEGO 17/1

30pln/lekcja;90/4 lekcje; multi,OK-wstęp wolny

SZĘ PAŃTWA…TEGO DAWNO JUŻ U NASZ NIE BYŁO…

KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH I UTRWALAJĄCYCH SOLIDNE PODSTAWY I TECHNIKĘ.

Przybywajcie licznie radośnie….bo….

Tribal Fusion Bellydance to współczesna forma tańca orientalnego, różnorodna i bardzo dynamicznie rozwijająca się. Czerpie z tańca arabskiego, hinduskiego, cygańskiego, flamenco, afro, motywów bałkańskich, ale również z jazz’u, modernu, baletu, hip-hop’u. Kreatywnie wykorzystuje asany jogi czy elementy sztuk walki. Bywa majestatyczny, posągowy, często mroczny, by czasem zaskoczyć lekkością, żartem czy entuzjastyczną dynamiką. Bazuje na precyzyjnych izolacjach ciała i wymaga systematycznej pracy nad sprawnością i świadomością ciała. Wykorzystuje najróżniejsze style muzyki: zawierające elementy etno, retro, pop, rock, elektro, jazz, ale też współczesne eksperymenty muzyków z pogranicza wszelkich gatunków. Również kostiumy tancerek przybierają różne formy: od pełnych przepychu biżuterii afgańskiej, hinduskiej czy berberyjskiej, precyzyjnych fryzur i zamaszystych falban spódnic…przez finezyjne art deco… po współczesny minimalizm.

Właśnie dlatego również nasze zajęcia będą różnorodne i zaskakujące.

Sporo czasu poświęcimy na kształtowanie właściwej postawy, motoryki, izolowanie w ruchu poszczególnych grup mięśniowych…. Posłużą na do tego rozliczne ćwiczenia koordynacyjne inspirowane jogą, baletem, jazzem…. Komponowane i doprawiane przeze mnie tak, by jak najskuteczniej przygotować nasze ciała do tańca.

Poznamy podstawowe figury tańca orientalnego w najróżniejszych interpretacjach i  „manierach”,  charakterystyczne monumentalne wężowe i falujące sekwencje ruchowe, zaskakujące i stanowcze akcentowania bioder, korpusu i głowy. Z czasem zajmiemy się też layeringiem…czyli umiejętnością swobodnego wykonywania kilku ruchów o zróżnicowanej dynamice…równocześnie.

Towarzyszyć będą nam inspirujące dźwięki, z pogranicza wszelkich gatunków.

Całość to 11 spotkań….wskazana systematyczność.

W razie niemożliwości przybycia…możliwość odrobienia na innych zajęciach(wt.19:30; sob. 12:00)

ZAPRASZAMM SERDECZNIE…. CAN’T WAIT TO SEE YOU…. 😀

 

ZAPISY I INFO:

info@meli-melo.pl; bellydancing@saradamm.com

+48 880 717 069

MELI-MELO

Ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków….

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo….w kwestii rezerwacji zajęć i ich bezkosztowej z nich rezygnacji….  dziękujemy… http://meli-melo.pl/regulamin.htm

 

CENNIK:

Karnet 11x …..230  pln/3 m-ce

Karnet 8x ……..180 pln/2 m-ce

Karnet 4x ……… 90 pln / 1 m-c

20% zniżki dla studentów 😊

Posiadacze kart multisport plus i OK system wstęp bezpłatny.

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo….w kwestii rezerwacji zajęć i ich bez kosztowej z nich rezygnacji….  dziękujemy… http://meli-melo.pl/regulamin.htm

 

LET’S BELLY TOGETHER..RIGHT NOW..OŁ JEE

PROGRESS BELLYDANCE - czyli droga do średniozaawansowanego belidenserstwa….

read next