POCZĄTKUJĄCY PLUSSS „UP” – KURS TAŃCA BRZUCHA

- not specified -

17:00 - 18:00

Ul. SIEMIRADZKIEGO 17/1

270 pln/180 pln/ 90pln

SZĘ PAŃSTWA….RUSZAMY Z NOWYM KURSEM….

ZAPRASZAMM SERDECZNIE… WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ ROZPOCZĄĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z TAŃCEM BRZUCHA…. A DO KONTYNUACJI, TYCH KTÓRZY CHCĄ PODSTAWY UTRWALIĆ , POPRACOWAĆ NAD JAKOŚCIĄ  ORAZ INTERPRETACJĄ PODSTAWOWYCH RUCHÓW I FIGUR.

….SKUPIMY SIĘ POSTAWIE, ODDECHU, PODSTAWOWYCH  FIGURACH i KROKACH oraz UMIEJĘTNOŚCIACH RUCHOWYCH, NIEZBĘDNYCH w TAŃCU ORIENTALNYM. BĘDZIEMY JE STOPNIOWO WYGŁADZAĆ i SKŁADAĆ w MAŁE KOMBINACJE.

… wszystko to z boską emanacją, prawidłową motoryką, luźną twarzą i świadomym ciałem … oswajając  rytmy i gatunki muzyczne.

Nie zabraknie ćwiczeń na koordynacje, izolacje, będziemy tez uczyć obrotów, zadbamy o  elegancję i wdzięk w prowadzeniu rąk, głowy i wzroku.

Cykl zaprojektowany jako całość 10  zajęć…..wskazana systematyczność 😊 W razie niemożliwości przybycia…możliwość odrobienia na innych zajęciach(wt.19:30; sob. 12:00)

 

 

ZAPISY I INFO:

info@meli-melo.pl; bellydancing@saradamm.com

+48 880 717 069

MELI-MELO

Ul. Siemiradzkiego 17/1 Kraków….

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo….w kwestii rezerwacji zajęć i ich bezkosztowej z nich rezygnacji….  dziękujemy… http://meli-melo.pl/regulamin.htm

 

CENNIK:

Karnet 10x …..220  pln/3 m-ce

Karnet 8x ……..180 pln/2 m-ce

Karnet 4x ……… 90 pln / 1 m-c

20% zniżki dla studentów 😊

Posiadacze kart multisport plus i OK system wstęp bezpłatny.

Na zajęcia obowiązują zapisy oraz regulamin Meli-Melo….w kwestii rezerwacji zajęć i ich bez kosztowej z nich rezygnacji….  dziękujemy… http://meli-melo.pl/regulamin.htm

 

LET’S BELLY TOGETHER..RIGHT NOW..OŁ JEE

TRIBAL FUSION BELLYDANCE i IZOLACJE – BEGINERS/OPEN LEVEL

read next