Let’s korektiwa & stretche CZŁOWIECZE….

Hieloł…

Bywszy radośnie na wakacjach….w długie pogodne wieczory, szlajałam się po tarasie widokowym apartamentowca przeze mnie zamieszkiwanego…

Brak presji czasu, który szczęśliwie nie okazał się być czynnikiem wyniszczającym mój nadaktywny mózg, zaowocował nowymi saromasochistycznymi ćwiczeniami i drillingami….

Powstało tego trochę, i wciąż ewoluują….Oparłam je na rożnych elementach z jogi, baletu, czy jazz’u…i połączyłam tak by poprawiały motorykę, wzmacniały stosowne partie mięśni…no i kształtowały nowe koordynacje ruchowe…co zbawienne życiu człowiek potocznego i tańczącego…

Uwzględniłam w nich również rożne poziomy zaawansowania….by każdy mógł w swej sytuacji poddawać ciało saromasochistycznym rozrywkom….

Na które serdecznie zapraszam……

Są wakacje…pogoda sprzyja…ciała potencjalnych ofiar/chętnych są podatniejsze na korygujące działania moich podstępnie przemyślanych pakietów ćwiczebnych…do życia potrzebnych…..

W poniedziałki, środy, czwartki i piątki….jest okazja przekonać się na własnej skórze i ciał strukturze..…w Meli i w Sof….

Let’s korektiwa & stretche CZŁOWIECZE….

połksieżyc pordebras

 

 


Join event